Balia

Fantastyczny sposób na relaks w gorącej beczce modrzewiowej zarówno latem jak i zimą. Znana jest także pod nazwami: ruska bania, balia ogrodowa, sauna japońska, balia kąpielowa, sauna norweska, sauna japońska. Terapeutyczna zasada działania jest identyczna jak w saunie. Rozgrzewamy organizm w wodzie, a następnie gwałtownie chłodzimy pobudzając krążenie. Ma jednak tę zaletę nad sauną, że przyjemność w bani przy idealnej temperaturze 39 st. C może trwać nawet 3 godziny.

Parking.

Nie musicie się martwić gdzie zaparkować swoje auto przyjeżdżając do naszego „Domu nad potokiem”. Dla gości dostępny jest parking, który mieści 20 samochodów.

Sauna

SAUNA – to obce, ale ładnie brzmiące słowo, pochodzi z języka fińskiego. Oznacza kąpiel, od wielu wieków szeroko rozpowszechnioną w Finlandii, gdzie niemal wszędzie, w pobliżu licznych jezior, rzek, na wybrzeżach bałtyckich zatok, można znaleźć małe, kąpielowe domki, o których tak dziwne rzeczy są opowiadane. Teraz także u nas w Domu nad Potokiem BORSZÓWKA w Szklarskiej Porębie, nie tylko komfortowe pokoje ale także jest możliwość skorzystania z sauny, co jest idealnym uzupełnieniem baili ruskiej.

Boisko do siatkówki.

Basen

W cieplejsze dni nie ma nic przyjemniejszego jak spędzić popołudnie nad basenem. Do dyspozycji od maja do końca ciepłych dni letnich odkryty basen na wolnym powietrzu z podgrzewaną wodą o wymiarach 4x8m i głębokości 100 cm z myślą głównie o dzieciach, ale również dla dorosłych.

Bar letni z ogniskiem i grilem.

Na naszym terenie jest możliwość skorzystania z baru letniego przy którym jest miejsce na rozpalenie ogniska oraz grill. Miły wieczór przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami to jedna z wielu możliwości odpoczynku podczas pobytu w „Borszówce”

Plac zabaw.

dla najmłodszych jest do dyspozycji plac zabaw z czterema huśtawkami, mini skałką wspinaczkową, dwoma ślizgawkami i modułem sprawnościowym.

Suszarnia dla narciarzy.

Galeria