Górskie Domki

 
 
Powrót

GÓRSKIE DOMKI w Szklarskiej Porębie przy ul.Wolności 19
„GÓRSKIEDOMKI.PL” znajdują się w pięknie usytuowanej dzielnicy Szklarskiej Poręby – Biała Dolina, tuż nad samym strumieniem, który płynie przez cały rok i nadaje temu miejscu niepowtarzalnego klimatu. Do dyspozycji gości są trzy górskie domki, które są komfortowo przygotowane do pobytu dla 9 osób. Każdy domek wyposażony jest w samodzielną kuchnię, łazienkę, TV, kominek, dwa tarasy, grill. Do dyspozycji gości oddajemy inne atrakcje, takie jak ruska bania, sauna, plac zabaw, boisko do siatkówki. Ponadto dla podniesienia komfortu pobytu w każdym domku do dyspozycji jest sieć WiFi, parking z przesuwną bramą na pilota oraz suszarnia narciarska.

Kuchnia
Komfortowo wyposażona kuchnia, w której znajdą Państwo wszystko co ułatwi Państwa pobyt. W kuchni znajduje się m.in. zmywarka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, komplet garnków, talerzy, szklanek oraz kieliszków dla 9 osób, a także czajnik elektryczny. Dla naszych gości przygotowany jest zestaw tabletek do zmywarki na każdy dzień pobytu, a także płyn do naczyń, ścierki oraz gąbki, więc nie musicie martwić się o podstawową chemię gospodarczą.

Komfortowa łazienka
Każdy domek posiada jedną, komfortowo urządzoną łazienkę, w której znajduje się prysznic z deszczownicą, umywalka oraz WC. Na wyposażeniu łazienki dostępna jest również suszarka do włosów oraz komplet ręczników (małe i duże) dla każdego z gości. Ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego o pojemności 60 l.

Kominek
Górskie domki dla stworzenia niepowtarzalnej atmosfery chatki górskiej wyposażone zostały w kominek. Idąc z duchem postępu kominki są ekologicze i zautomatyzowane. Ekologiczne ponieważ zasilane ekologicznym peletem, czyli sprasowanymi trocinami. Włączenie i wyłączenie realizować można przyciskiem ON/OFF. Kominek można również zaprogramować kiedy i na jak długo ma się załączyć.

Telewizja i WiFi
W każdym Górskim Domku znajduje się płaski 32” TV z dostępem do cyfrowej telewizji naziemnej, aby zapewnić sobie chwile wieczornego relaksu po aktywnych zajęciach w ciągu dnia. W każdym domku dostępna jest darmowa sieć WiFi.

Taras
W cieplejsze dni nie ma nic przyjemniejszego od spędzenia miłego popołudnia na tarasie wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Powierzchnia tarasu to ok. 9 m2, a do dyspozycji gości oddany jest również własny, betonowy grill.

GRILL
Przy każdym z domków znajduje się betonowy grill, do użytku własnego. Przy sprzyjającej pogodzie możecie więc przygotować ulubione potrawy na gorącym ruszcie.

OGRZEWANIE
Górskie domki wykonane zostały w technologii drewnianej z izolacją zbliżoną do domów pasywnych, dzięki czemu energia niezbędna do ogrzania domku jest na bardzo niskim poziomie. Ogrzewanie realizowane jest za pomocą najnowszej generacji elektrycznym kaloryferom ATLANTIC i podłączonemu do każdego kaloryfera elektronicznemu termostatowi, gdzie samodzielnie ustala się temperaturę pomieszczenia. Oświetlenie w górskich domkach wykonane jest w technologii LED, dzięki czemu najmocniejsza żarówka zużywa 5W energii elektrycznej czyli 10-20x mniej, niż standardowa żarówka.

Śniadanie
Górskie Domki położone są na tym samym terenie, co pensjonat DOM nad Potokiem BORSZÓWKA, więc można również zamówić śniadania w głównym budynku, jeśli nie chcecie przygotowywać ich we własnym zakresie. Każdego dnia w pensjonacie przygotowywane jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu, dlatego wystarczy, że zgłosicie chęć uczestniczenia w nim u obsługi.

Suszarnia dla narciarzy
Dla bardziej aktywnych zimą, do dyspozycji oddajemy suszarnię butów narciarskich, gdzie również można przechowywać sprzęt narciarski. Latem natomiast jest to idealne miejsce na przechowanie np. rowerów. Pomieszczenie znajduje się w budynku pensjonatu (obok Górskich Domków) i posiada osobne wejście tuż przy miejscu Waszego zakwaterowania.