Atrakcje

 
 
Powrót

Sauna
SAUNA – to obce, ale ładnie brzmiące słowo, pochodzi z języka fińskiego. Oznacza kąpiel, od wielu wieków szeroko rozpowszechnioną w Finlandii, gdzie niemal wszędzie, w pobliżu licznych jezior, rzek, na wybrzeżach bałtyckich zatok, można znaleźć małe, kąpielowe domki, o których tak dziwne rzeczy są opowiadane. Teraz także u nas w Domu nad Potokiem BORSZÓWKA w Szklarskiej Porębie, nie tylko komfortowe pokoje ale także jest możliwość skorzystania z sauny, co jest idealnym uzupełnieniem baili ruskiej.

Balia
Fantastyczny sposób na relaks w gorącej beczce modrzewiowej zarówno latem jak i zimą. Znana jest także pod nazwami: ruska bania, balia ogrodowa, sauna japońska, balia kąpielowa, sauna norweska, sauna japońska. Terapeutyczna zasada działania jest identyczna jak w saunie. Rozgrzewamy organizm w wodzie, a następnie gwałtownie chłodzimy pobudzając krążenie. Ma jednak tę zaletę nad sauną, że przyjemność w bani przy idealnej temperaturze 39 st. C może trwać nawet 3 godziny. więcej

Taras Grilowy
W cieplejsze dni nie ma nic przyjemniejszego jak spędzić popołudnie w na tarasie. Do dyspozycji mają Państwo własnego grila.

Plac zabaw
Plac zabaw.

Boisko do siatkówki
Boisko do siatkówki.

Dom grila
Każdego dnia czeka na gości stos drewna, który wystarczy podpalić by wykorzystując trójnóg grillowy przygotować standardy grilowania.

BASEN
W roku 2017 uruchomiony zostanie basen z przepływową wodą ze strumienia.

BAŁTYK W SZKLARSKIEJ